Как и обещала здесь публикую свою любимую отчетную статью об осенней поездке в интернат №8 г.Харькова. Не судите строго)

21.10.12 р. відбулася довгоочікувана зустріч волонтерів Харківського Червоного Хреста з новими маленькими друзями з інтернату №8 м. Харкова. До цієї зустрічі волонтери готувалися заздалегідь, але не зовсім так, як завжди. Бо цього разу червонохресці відвідали особливих діточок – із наслідками поліомієліту та з ДЦП.

Нещодавно волонтери ХООТЧХУ утворили «волонтерський клуб Червоного Хреста» у Медичному коледжі №1 м. Харкова. Тож головними ініціаторами поїздки стали саме волонтери-медики. Програма обіцяла бути дуже цікавою. Один зі студентів, Микола, людина творча, висунув пропозицію навчити діточок валянню з вовни. Ідею було прийнято, і всі готувалися до незвичного майстер-класу. Але тепла, сонячна погода яскраво-жовтої осені стала на заваді – діточок повели на прогулянку парком. Та волонтери Червоного Хреста зовсім не засмутилися такому розвитку подій, швидко роздобули кольорову крейду і цікаву книжку та почали розважальну програму.
Навіть різний вік дітей не завадив веселому проводженню часу. Спільно з волонтерами, вихованці інтернату намалювали на асфальті великий корабель-мрію; кожен додавав до нього свою частку: хто квітку, хто сонечко, хто рибок, а хто дерева чи звірів.

Ті діти, які були не в змозі малювати, слухали казку «Простоквашино», а з наймолодшою дівчинкою Сашунею гралися всі по черзі.
2 години зустрічі волонтерів з дітьми промайнули досить швидко. І коли прийшов час прощатися (вихованцям треба було йти на обід), стало трохи сумно… На пам`ять червонохресці подарували дітям яскраву картину, зроблену волонтером з Медичного коледжу Миколою, та пообіцяли приїхати знову. Адже так приємно дарувати радість цим особливим дітям!


І на останок хотілося б звернутися до всіх творчих людей, і до кожного індивіда, якому не байдуже життя таких особливих діточок: Приєднуйтесь до Молодіжного Руху Червоного Хреста! Нам потрібне ваше креативне мислення, ваше творче натхнення! Нам потрібні ви — молоді та активні волонтери, завдяки яким ми зможемо хоч на маленьку частинку покращити життя вихованців дитячих будинків та інтернатів, подарувати їм радість, посмішку та внести яскраві барви в їхнє життя! Пам`ятайте, що посмішка цих особливих дітей — це найкраща подяка за нашу працю!

10 комментариев

Svetlana_Pervaya
Примерно суть поняла, но вот прочитать не смогла :( . Понимаю через слово :(
Katerin4ik
Извините, буду стараться выкладывать статьи на русском языке) В связи с тем, что живу на Украине, статьи на сайт тоже просят на украинском. Исправлюсь)
Fetka
Кто у Вас просит статьи на украинском?
Katerin4ik
Админ официального сайта Национального Комитета Красного Креста Украины. Вот и пишу сразу на украинском. Иногда, правда, перевожу для себя.
Fetka
Я уж подумала администрация сайта Марафет :)
Svetlana_Pervaya
Спасибо!!! :)
Katerin4ik
Светлана, я опубликовала статью о новогодней поездке в детский дом, возможно, Вам будет интересно)
olechkaf
Дуже хороша стаття. Ваш Фонд робить потрiбну i добру справу. Оточити дiтей турботою — це дати маленьким дiтям частинку щастя. Удачi вам!
Katerin4ik
Велике Вам дякую, Ольга! Гарного дня!
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.